Datum | Den | Čas | Soutěž | Hřiště | ||
---|---|---|---|---|---|---|
11.5.2024 | Sobota | 08:00 | 3.B třída | Slavie 3 | FC Uragan | Napalm |
11.5.2024 | Sobota | 08:00 | 3.B třída | Slavie 1 | No Star | Oranjes |
11.5.2024 | Sobota | 09:00 | 1.A třída | Slavie 3 | Hurikáni | Camerlengo |
11.5.2024 | Sobota | 09:00 | 1.B třída | Slavie 1 | FC PPB | DTJ Klabava |
11.5.2024 | Sobota | 10:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FC DAB | FC Psycho |
11.5.2024 | Sobota | 11:00 | 1.B třída | Slavie 3 | Green Rebels | Doubr Hůd |
11.5.2024 | Sobota | 11:00 | 3.A třída | Slavie 1 | F.C. Holá Beznaděj | Forvia |
11.5.2024 | Sobota | 12:00 | 3.A třída | Slavie 3 | BAF Žebrákův zen | Nabídka dne |
11.5.2024 | Sobota | 12:00 | 4. třída | Slavie 1 | FC Kings Plzeň | TJ Bouda |
11.5.2024 | Sobota | 13:00 | 3.B třída | Slavie 3 | (Ne)závislí | Starý dřeváky |
11.5.2024 | Sobota | 13:00 | 4. třída | Slavie 1 | HellRaisers | FC Legion |
12.5.2024 | Neděle | 08:00 | 2.B třída | Slavie 1 | Bouchal Reality | FC Favorit |
12.5.2024 | Neděle | 08:00 | 2.B třída | Slavie 3 | FbC Bory 2010 | FC Debakl |
12.5.2024 | Neděle | 09:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FC Palasio Plzeň | FC Inter Plzeň |
12.5.2024 | Neděle | 09:00 | 2.A třída | Slavie 1 | MD Elektronik C.F. | Kanonýři |
12.5.2024 | Neděle | 09:00 | 2.B třída | Slavie 2 | Moes & Dragonflies | Karoch Crew |
12.5.2024 | Neděle | 10:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FC Kojak | FC Důraz |
12.5.2024 | Neděle | 10:00 | 2.A třída | Slavie 1 | FC Buccaneers | MD Elektronik C.F. |
12.5.2024 | Neděle | 10:00 | 4. třída | Slavie 2 | Divočáci | FK Borčáci B |
12.5.2024 | Neděle | 11:00 | 1.A třída | Slavie 3 | FC 11° Excelent | AFK Hradiště 89 |
12.5.2024 | Neděle | 11:00 | 2.A třída | Slavie 1 | FK Výkop | FC Palasio Plzeň B Zmar |
12.5.2024 | Neděle | 12:00 | 1.A třída | Slavie 3 | FC Jerigo 1994 Plzeň | FC Hombre |
12.5.2024 | Neděle | 12:00 | 2.A třída | Slavie 1 | FK Borčáci | Dream Team |
12.5.2024 | Neděle | 12:00 | 3.A třída | Slavie 2 | FC Veselá | FC Persie B Fotbalisti |
12.5.2024 | Neděle | 13:00 | 1.B třída | Slavie 3 | FC Persie | Plzeňský ležák |
12.5.2024 | Neděle | 13:00 | 3.A třída | Slavie 1 | Drebins Team B WSA | STB |
12.5.2024 | Neděle | 14:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FC Fighters | Krvavá Tlačenka |
12.5.2024 | Neděle | 14:00 | 3.A třída | Slavie 1 | Kometa | FC Persie B Fotbalisti |
12.5.2024 | Neděle | 14:00 | 4. třída | Slavie 2 | FC Paradox Plzeň | Totální Ťukec |
12.5.2024 | Neděle | 15:00 | 1.A třída | Slavie 3 | Drebins Team | Warriors |
12.5.2024 | Neděle | 15:00 | 2.B třída | Slavie 1 | Autobahn | FC Vallecas |
12.5.2024 | Neděle | 16:00 | Městský přebor | Slavie 3 | Tvoje máma | Pumidas |
12.5.2024 | Neděle | 16:00 | 3.B třída | Slavie 1 | FC Mafie Plzeň | FC PPB B |
12.5.2024 | Neděle | 17:00 | 1.A třída | Slavie 3 | SK VSP | Czech Made |
12.5.2024 | Neděle | 17:00 | 2.A třída | Slavie 1 | Tahouni | Warriors B |
12.5.2024 | Neděle | 18:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FC Blizzard | FK Lochotín |
12.5.2024 | Neděle | 18:00 | 1.B třída | Slavie 1 | The Wankers | Tigons |
12.5.2024 | Neděle | 19:00 | 1.B třída | Slavie 3 | Bee Sting | SK Splávek Nová Ves |
18.5.2024 | Sobota | 08:00 | 1.B třída | Slavie 3 | Green Rebels | Bee Sting |
18.5.2024 | Sobota | 08:00 | 2.A třída | Slavie 2 | Dream Team | FC Buccaneers |
18.5.2024 | Sobota | 09:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FC Psycho | FC Kojak |
18.5.2024 | Sobota | 09:00 | 2.B třída | Slavie 2 | FC Vallecas | Bouchal Reality |
18.5.2024 | Sobota | 10:00 | Městský přebor | Slavie 3 | Krvavá Tlačenka | FC Palasio Plzeň |
18.5.2024 | Sobota | 10:00 | 1.A třída | Slavie 2 | Warriors | FC 11° Excelent |
18.5.2024 | Sobota | 11:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FK Lochotín | FC Fighters |
18.5.2024 | Sobota | 11:00 | 2.A třída | Slavie 2 | Warriors B | FK Výkop |
18.5.2024 | Sobota | 12:00 | 2.B třída | Slavie 2 | FC Debakl | Autobahn |
18.5.2024 | Sobota | 12:00 | 3.B třída | Slavie 3 | No Star | FC Mafie Plzeň |
18.5.2024 | Sobota | 13:00 | 1.B třída | Slavie 3 | Doubr Hůd | FC PPB |
18.5.2024 | Sobota | 13:00 | 3.A třída | Slavie 2 | STB | Kometa |
18.5.2024 | Sobota | 14:00 | 3.B třída | Slavie 3 | FC PPB B | No Star |
18.5.2024 | Sobota | 14:00 | 4. třída | Slavie 2 | FC Legion | FC Kings Plzeň |
18.5.2024 | Sobota | 15:00 | 2.B třída | Slavie 3 | FC Favorit | Moes & Dragonflies |
19.5.2024 | Neděle | 08:00 | 1.A třída | Slavie 3 | AFK Hradiště 89 | Hurikáni |
19.5.2024 | Neděle | 08:00 | 2.A třída | Slavie 1 | FC Palasio Plzeň B Zmar | Kanonýři |
19.5.2024 | Neděle | 09:00 | 1.B třída | Slavie 3 | Plzeňský ležák | SK Splávek Nová Ves |
19.5.2024 | Neděle | 09:00 | 3.B třída | Slavie 1 | Starý dřeváky | FC Uragan |
19.5.2024 | Neděle | 10:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FC Inter Plzeň | Tvoje máma |
19.5.2024 | Neděle | 10:00 | 3.B třída | Slavie 1 | Napalm | FC Stars Plzeň |
19.5.2024 | Neděle | 11:00 | 1.A třída | Slavie 3 | Czech Made | FC Jerigo 1994 Plzeň |
19.5.2024 | Neděle | 11:00 | 2.B třída | Slavie 1 | Karoch Crew | AC Shape |
19.5.2024 | Neděle | 12:00 | 1.A třída | Slavie 3 | Camerlengo | SK VSP |
19.5.2024 | Neděle | 12:00 | 3.B třída | Slavie 1 | Oranjes | FC Stars Plzeň |
19.5.2024 | Neděle | 13:00 | 2.A třída | Slavie 3 | MD Elektronik C.F. | Tahouni |
19.5.2024 | Neděle | 13:00 | 3.B třída | Slavie 1 | Oranjes | (Ne)závislí |
19.5.2024 | Neděle | 13:00 | 4. třída | Slavie 2 | FK Borčáci B | TJ Bouda |
19.5.2024 | Neděle | 14:00 | 3.A třída | Slavie 3 | Forvia | BAF Žebrákův zen |
19.5.2024 | Neděle | 14:00 | 4. třída | Slavie 1 | FK Borčáci B | HellRaisers |
19.5.2024 | Neděle | 15:00 | 1.B třída | Slavie 3 | Tigons | FC Persie |
19.5.2024 | Neděle | 15:00 | 4. třída | Slavie 1 | TJ Bouda | FC Paradox Plzeň |
19.5.2024 | Neděle | 16:00 | 1.B třída | Slavie 3 | DTJ Klabava | The Wankers |
19.5.2024 | Neděle | 16:00 | 3.A třída | Slavie 1 | Nabídka dne | FC Veselá |
19.5.2024 | Neděle | 16:00 | 4. třída | Slavie 2 | Divočáci | FC Paradox Plzeň |
19.5.2024 | Neděle | 17:00 | Městský přebor | Slavie 3 | Pumidas | FC DAB |
19.5.2024 | Neděle | 17:00 | 3.A třída | Slavie 1 | FC Persie B Fotbalisti | Drebins Team B WSA |
19.5.2024 | Neděle | 18:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FC Blizzard | FC Důraz |
19.5.2024 | Neděle | 18:00 | 4. třída | Slavie 1 | Totální Ťukec | Divočáci |
19.5.2024 | Neděle | 19:00 | 1.A třída | Slavie 3 | FC Hombre | Drebins Team |
26.5.2024 | Neděle | 17:00 | Městský přebor | Slavie 1 | FC Inter Plzeň | FK Lochotín |
26.5.2024 | Neděle | 17:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FC Palasio Plzeň | FC Psycho |
26.5.2024 | Neděle | 17:00 | 3.B třída | Slavie 2 | FC Mafie Plzeň | (Ne)závislí |
26.5.2024 | Neděle | 18:00 | Městský přebor | Slavie 1 | Pumidas | Krvavá Tlačenka |
26.5.2024 | Neděle | 18:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FC Blizzard | FC Kojak |
26.5.2024 | Neděle | 18:00 | 3.B třída | Slavie 2 | Starý dřeváky | Napalm |
26.5.2024 | Neděle | 19:00 | Městský přebor | Slavie 1 | Tvoje máma | FC Důraz |
26.5.2024 | Neděle | 19:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FC Fighters | FC DAB |
26.5.2024 | Neděle | 19:00 | 2.B třída | Slavie 2 | AC Shape | FC Favorit |
1.6.2024 | Sobota | 08:00 | 2.B třída | Slavie 3 | FC Vallecas | AC Shape |
1.6.2024 | Sobota | 08:00 | 4. třída | Slavie 1 | FC Kings Plzeň | HellRaisers |
1.6.2024 | Sobota | 09:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FK Lochotín | Tvoje máma |
1.6.2024 | Sobota | 09:00 | 2.B třída | Slavie 1 | FC Debakl | Moes & Dragonflies |
1.6.2024 | Sobota | 09:00 | 3.A třída | Slavie 2 | F.C. Holá Beznaděj | FC Veselá |
1.6.2024 | Sobota | 10:00 | Městský přebor | Slavie 1 | FC Psycho | FC Fighters |
1.6.2024 | Sobota | 10:00 | Městský přebor | Slavie 3 | Krvavá Tlačenka | FC Inter Plzeň |
1.6.2024 | Sobota | 10:00 | 3.A třída | Slavie 2 | BAF Žebrákův zen | F.C. Holá Beznaděj |
1.6.2024 | Sobota | 11:00 | 1.A třída | Slavie 1 | Warriors | Hurikáni |
1.6.2024 | Sobota | 11:00 | 1.B třída | Slavie 3 | FC PPB | Green Rebels |
1.6.2024 | Sobota | 12:00 | 2.A třída | Slavie 1 | Warriors B | FC Palasio Plzeň B Zmar |
1.6.2024 | Sobota | 12:00 | 3.B třída | Slavie 3 | FC Uragan | Oranjes |
1.6.2024 | Sobota | 13:00 | 2.A třída | Slavie 1 | Kanonýři | Warriors B |
1.6.2024 | Sobota | 13:00 | 3.B třída | Slavie 3 | (Ne)závislí | FC PPB B |
1.6.2024 | Sobota | 14:00 | 2.B třída | Slavie 1 | FC Favorit | Karoch Crew |
1.6.2024 | Sobota | 14:00 | 3.B třída | Slavie 3 | FC Stars Plzeň | Starý dřeváky |
2.6.2024 | Neděle | 08:00 | 4. třída | Slavie 3 | Divočáci | TJ Bouda |
2.6.2024 | Neděle | 08:00 | 4. třída | Slavie 1 | FC Paradox Plzeň | FC Legion |
2.6.2024 | Neděle | 09:00 | 1.A třída | Slavie 1 | FC 11° Excelent | SK VSP |
2.6.2024 | Neděle | 09:00 | 2.A třída | Slavie 3 | FK Výkop | MD Elektronik C.F. |
2.6.2024 | Neděle | 10:00 | 1.A třída | Slavie 1 | AFK Hradiště 89 | FC Jerigo 1994 Plzeň |
2.6.2024 | Neděle | 10:00 | 1.A třída | Slavie 3 | Czech Made | FC Hombre |
2.6.2024 | Neděle | 11:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FC Důraz | FC Palasio Plzeň |
2.6.2024 | Neděle | 11:00 | 1.B třída | Slavie 1 | SK Splávek Nová Ves | Tigons |
2.6.2024 | Neděle | 12:00 | 1.B třída | Slavie 1 | FC Persie | DTJ Klabava |
2.6.2024 | Neděle | 12:00 | 2.B třída | Slavie 3 | FbC Bory 2010 | Bouchal Reality |
2.6.2024 | Neděle | 13:00 | 1.A třída | Slavie 3 | Camerlengo | Drebins Team |
2.6.2024 | Neděle | 13:00 | 2.A třída | Slavie 1 | FC Buccaneers | FK Borčáci |
2.6.2024 | Neděle | 14:00 | 2.B třída | Slavie 3 | Autobahn | FbC Bory 2010 |
2.6.2024 | Neděle | 14:00 | 3.A třída | Slavie 1 | FC Persie B Fotbalisti | STB |
2.6.2024 | Neděle | 15:00 | 1.B třída | Slavie 3 | Bee Sting | Plzeňský ležák |
2.6.2024 | Neděle | 15:00 | 3.A třída | Slavie 1 | Forvia | Drebins Team B WSA |
2.6.2024 | Neděle | 16:00 | 1.B třída | Slavie 3 | The Wankers | Doubr Hůd |
2.6.2024 | Neděle | 16:00 | 3.A třída | Slavie 1 | Nabídka dne | Kometa |
2.6.2024 | Neděle | 17:00 | Městský přebor | Slavie 1 | Pumidas | FC Kojak |
2.6.2024 | Neděle | 17:00 | 1.B třída | Slavie 3 | Doubr Hůd | Plzeňský ležák |
2.6.2024 | Neděle | 18:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FC Blizzard | FC DAB |
2.6.2024 | Neděle | 19:00 | 2.A třída | Slavie 3 | Tahouni | Dream Team |
9.6.2024 | Neděle | 08:00 | 3.B třída | Slavie 3 | Napalm | FC Mafie Plzeň |
9.6.2024 | Neděle | 09:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FC Kojak | FC DAB |
9.6.2024 | Neděle | 09:00 | 1.B třída | Slavie 1 | Plzeňský ležák | Green Rebels |
9.6.2024 | Neděle | 10:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FC Palasio Plzeň | FK Lochotín |
9.6.2024 | Neděle | 10:00 | 1.B třída | Slavie 1 | SK Splávek Nová Ves | FC PPB |
9.6.2024 | Neděle | 11:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FC Inter Plzeň | Pumidas |
9.6.2024 | Neděle | 11:00 | 1.A třída | Slavie 1 | Hurikáni | FC 11° Excelent |
9.6.2024 | Neděle | 12:00 | 1.A třída | Slavie 3 | FC Jerigo 1994 Plzeň | Camerlengo |
9.6.2024 | Neděle | 12:00 | 1.B třída | Slavie 1 | FC Persie | The Wankers |
9.6.2024 | Neděle | 13:00 | Městský přebor | Slavie 3 | Tvoje máma | Krvavá Tlačenka |
9.6.2024 | Neděle | 13:00 | 1.B třída | Slavie 1 | Tigons | Doubr Hůd |
9.6.2024 | Neděle | 14:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FC Fighters | FC Důraz |
9.6.2024 | Neděle | 15:00 | 1.B třída | Slavie 3 | DTJ Klabava | Bee Sting |
9.6.2024 | Neděle | 16:00 | 1.A třída | Slavie 3 | SK VSP | AFK Hradiště 89 |
9.6.2024 | Neděle | 17:00 | 1.A třída | Slavie 3 | Drebins Team | Czech Made |
9.6.2024 | Neděle | 18:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FC Blizzard | FC Psycho |
9.6.2024 | Neděle | 19:00 | 1.A třída | Slavie 3 | FC Hombre | Warriors |