Soutěže APF


Starší sezóny:

Warriors

Warriors

Web:
Starší názvy: -
Aktuální soutěže: 1.A třída 2023-2024 Skupina B 2023-2024

Warriors

Kontaktní osoby:
Lukáš Reisinger 728282422 lukastip@seznam.cz
Pavel Suchý 608144685 suchy.pavel@gmail.com

Preferovaný čas:
Sobota dopoledne

https://futsalpm.cz/tym/136/warriors

https://futsalpm.cz/tym/223/warriors-b

 

Sezóny:

 

2022/2023 "A" tým, 1.B třída - 6. místo, 18 zápasů (7-3-8), skóre 74:68, 24 bodů

nejlepší střelci týmu Lukáš Reisinger, Tomáš Tvrz oba 12 (Heger 10, Šik 9)

Pohár APF: 3. místo - semifinále (TOP4), nejproduktivnější hráči Michal Sládek 5+1 a Michal Šik 2+3

"B" tým, 2.B třída - 4. místo, 18 zápasů (8-3-7), skóre 62:64, 27 bodů

nejlepší střelec týmu Michal Sládek 13 (Tvrz 11, Reisinger 6, Suchý 6)

 

2021/2022 "A" tým, 1.A třída - 5. místo, 18 zápasů (9-2-7), skóre 65:59, 29 bodů

nejlepší střelec týmu Michal Sládek 9 (Reisinger 8, Suchý 8)

Pohár APF: semifinále (TOP4), nejproduktivnější hráči Lukáš Radič 7+2 a Lukáš Reisinger 2+7

"B" tým, 3.A třída - 4. místo, 18 zápasů (10-4-4), skóre 84:47, 34 bodů

nejlepší střelec týmu Michal Sládek 17 (Suchý 13, Reisinger 6, Tvrz 6)

 

2020/2021 "A" tým, 1.B třída - 1. místo, 6 zápasů (5-0-1), skóre 25:14, 15 bodů - ukončena během podzimní části z důvodu koronaviru

nejlepší střelec týmu Tomáš Tvrz 5 gólů (Malcát 4, Reisinger 4)

Pohár APF: nehrán z důvodu koronaviru

"B" tým, 3.A třída - 1. místo, 6 zápasů (5-0-1), skóre 38:13, 15 bodů - ukončena během podzimní části z důvodu koronaviru

nejlepší střelec týmu Michal Sládek 9 gólů (Heger 4, Kubásek 4, Suchý 4, Turek 4)

 

2019/2020 "A" tým, 1.A třída - 4. místo, 8 zápasů (4-1-3), skóre 29:26, 13 bodů - ukončena po podzimní části z důvodu koronaviru

nejlepší střelec týmu Lukáš Radič 7 gólů (Malcát 5, Šik 4, Tvrz 4)

Pohár APF: skupina

Letní Liga APF: čtvrtfinále

Turnaje: 22.12.2019 Pizza Doma Cup - 1. místo

"B" tým, 4.A třída - 3. místo, 11 zápasů (7-3-1), skóre 59:25, 24 bodů - ukončena po podzimní části z důvodu koronaviru

nejlepší střelec týmu Michal Sládek 15 gólů (Suchý 11, Forghieri 8)

 

2018/2019, 2.A třída - 1. místo, 18 zápasů (14-2-2), skóre 100:49, 44 bodů

nejužitečnější hráč APF Lukáš Radič

nejlepší střelec 2.A třídy Lukáš Radič 40 gólů (Šik 9, Tvrz 8)

nejlepší brankář 2.A třídy Jakub Volák

Pohár APF: skupina

Turnaje: 15.12.2018 Vánoční turnaj - 2. místo

"B" tým, 4.A třída - 5. místo, 16 zápasů (8-2-6), skóre 69:48, 21 bodů

nejlepší střelec týmu Miroslav Ivanko 9, Tomáš Kubásek 9, Pavel Suchý 9 gólů

 

2017/2018, 2.B třída - 7. místo, 18 zápasů (7-2-9), skóre 57:67, 23 bodů

nejlepší střelec týmu Lukáš Radič 12 gólů (Šik 7, Reisinger 6)

Pohár APF: čtvrtfinále

Turnaje: 27.01.2018 Zimní PSC Cup (18. ZŠ) - 1. místo

 

2016/2017, 3.B třída - 1. místo, 22 zápasů (16-4-2), skóre 113:61, 52 bodů

nejlepší střelec týmu Tomáš Tvrz 23 gólů (Reisinger 18, Štrunc 14)

nejlepší brankář 3.B třídy Jakub Volák

Pohár APF: čtvrtfinále

Turnaje: 11.02.2017 Futsalový turnaj (bývalá hala SG) - 3. místo

 

2015/2016, 3.B třída - 5. místo, 18 zápasů (8-2-8), skóre 73:78, 26 bodů

nejlepší střelec týmu Jan Štrunc 16 gólů (Tvrz 13, Solový 11)

Pohár APF: čtvrtfinále

Turnaje: 21.11.2015 Dream Team Cup (18.ZŠ) - 1. místo

 

2014/2015, 4.A třída - 2. místo, 18 zápasů (14-0-4), skóre 108:48, 42 bodů

nejlepší střelec týmu Jakub Laštovka 23 gólů (Koblov 15, Štrunc 13)

Pohár APF: skupina

Turnaje: 8.3.2015 Dream Team Cup (18.ZŠ) - 1. místo

 

2013/2014, 4.B třída - 7. místo, 16 zápasů (7-0-9), skóre 75:77, 21 bodů

nejlepší střelec týmu Petr Neumann 11 gólů (Reisinger 10, Radič 8, Urban 8) 

 

2012/2013, 4.A třída - 9. místo, 20 zápasů (6-1-13), skóre 75:125, 19 bodů

nejlepší střelec týmu Ondřej Reiser 20 gólů (Kroužek 8, Brabec 6, Kopecký 6, Urban 6)

 

Soupiska "A" + "B" sezóna 2022/2023: 26 Jakub Volák (A) 33 Jan Jebas (A, B host) 3 Tomáš Šťastný (A) 4 Lukáš Reisinger (A) 5 Jan Štrunc (A host) 6 Filip Rajtmajer (B) 7 David Turek (B) 8 Ondřej Reiser (A) 9 Pavel Suchý (B) 10 Jan Solový (A) 11 Miroslav Kroužek (A) 12 Tomáš Koryťák (A) 13 Michal Sládek (B) 14 Jakub Nikolov (B) 14 Vít Valina (B) *15 Sebastian Sibal (A) 16 Petr Konopík (A) 19 Petr Hodl (B) 21 Hurda Filip (B) 22 Robert Volf (B) 24 Patrik Heger (B) 28 Adam Hořánek (B) 36 Eduard Koblov (A) 43 David Malcát (A host) 44 Daniel Forghieri (A) 69 Petr Kutný (B) 77 Tomáš Křen (B) 83 Radim Hovorka (B) 88 Michal Šik (A host) 92 Matěj Archalous (B) 99 Tomáš Tvrz (A) X Marek Rajtmajer (B)

Úspěchy:

Venkovní soutěž 1.B třída (NEDOHRÁNO) 2020-2021
Venkovní soutěž 2.A třída 2018-2019
Pohár Skupina B 2017-2018
Venkovní soutěž 3.B třída 2016-2017
Pohár Skupina A 2015-2016
Venkovní soutěž 4.A třída 2014-2015
Pohár Skupina A 2014-2015

1.A třída

ID Jméno hráče Utkání Góly Asistence ŽK ČK
#5943 Konopík Petr 0 0 0 0 0
#2602 Kutný Petr 3 0 0 0 0
#6396 Němeček Josef 3 0 0 0 0
#5127 Pastor Ondřej host 4 2 0 0 0
#470 Radič Lukáš 0 0 0 0 0
#2009 Reisinger Lukáš 8 7 0 1 0
#5881 Sibal Sebastián 0 0 0 0 0
#1077 Sinkule Michael host 2 0 0 0 0
#527 Sládek Michal 3 8 0 0 0
#3309 Solový Jan 12 9 0 0 0
#4865 Škopek Zdeněk 15 9 0 2 0
#2975 Štrunc Jan host 8 3 0 0 0
#4867 Šura Dominik 12 4 0 0 0
#3186 Tvrz Tomáš 9 6 0 0 0
#3034 Vávra Daniel 0 0 0 0 0
#3311 Archalous Matěj 5 1 0 0 0
#872 Brož Jan 0 0 0 0 0
#1924 Forghieri Daniel 5 1 0 0 0
#5189 Heger Patrik 14 9 0 2 1
#3747 Hodl Petr 0 0 0 0 0
#3393 Hořánek Adam 0 0 0 0 0
#3118 Hovorka Radim 0 0 0 0 0
#875 Hurda Filip 0 0 0 0 0
#1385 Jebas Jan 12 1 0 0 0
#6417 Kačírek Jan 1 1 0 0 0
#2876 Koryťák Tomáš 10 1 0 0 0
#1923 Kubík Tomáš 1 0 0 0 0
#652 Nikolov Jakub 0 0 0 0 0
#219 Rajtmajer Filip 7 1 0 0 0
#220 Rajtmajer Marek 2 0 0 0 0
#2008 Reiser Ondřej 2 0 0 0 0
#880 Suchý Pavel 12 11 0 0 0
#1926 Syrovátka Jiří 5 1 0 0 0
#6419 Trnka Tomáš 2 0 0 0 0
#881 Turek David 0 0 0 0 0
#5835 Valina Vít 1 1 0 0 0
#6256 Vávra Michael 1 0 0 0 0
#846 Volf Robert 0 0 0 0 0

Skupina B

ID Jméno hráče Utkání Góly Asistence ŽK ČK
#3311 Archalous Matěj 2 0 0 0 0
#1924 Forghieri Daniel 0 0 0 0 0
#5189 Heger Patrik 6 2 0 0 0
#3747 Hodl Petr 0 0 0 0 0
#3393 Hořánek Adam 0 0 0 0 0
#3118 Hovorka Radim 0 0 0 0 0
#1385 Jebas Jan 8 0 0 0 0
#5943 Konopík Petr 0 0 0 0 0
#2876 Koryťák Tomáš 4 0 0 1 0
#884 Křížek David 0 0 0 0 0
#1923 Kubík Tomáš 0 0 0 0 0
#2602 Kutný Petr 6 1 5 0 0
#6396 Němeček Josef 0 0 0 0 0
#652 Nikolov Jakub 0 0 0 0 0
#470 Radič Lukáš 6 3 1 0 0
#219 Rajtmajer Filip 0 0 0 0 0
#220 Rajtmajer Marek 0 0 0 0 0
#2008 Reiser Ondřej 2 0 0 0 0
#2009 Reisinger Lukáš 4 0 0 0 0
#5881 Sibal Sebastián 0 0 0 0 0
#527 Sládek Michal 0 0 0 0 0
#3309 Solový Jan 4 2 0 0 0
#880 Suchý Pavel 4 1 0 0 0
#1926 Syrovátka Jiří 0 0 0 0 0
#2421 Šik Michal 0 0 0 0 0
#4865 Škopek Zdeněk 8 2 2 1 0
#2975 Štrunc Jan 2 0 1 0 0
#4867 Šura Dominik 6 1 1 0 0
#3186 Tvrz Tomáš 6 0 1 1 0
#5835 Valina Vít 4 0 0 0 0
#3034 Vávra Daniel 0 0 0 0 0
#6256 Vávra Michael 0 0 0 0 0
#2985 Volák Jakub 0 0 0 0 0
#846 Volf Robert 0 0 0 0 0