Datum | Den | Čas | Soutěž | Hřiště | ||
---|---|---|---|---|---|---|
6.4.2024 | Sobota | 08:00 | 2.B třída | Slavie 3 | Moes & Dragonflies | FbC Bory 2010 |
6.4.2024 | Sobota | 08:00 | 3.B třída | Slavie 1 | FC Uragan | FC Mafie Plzeň |
6.4.2024 | Sobota | 09:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FC DAB | FC Palasio Plzeň |
6.4.2024 | Sobota | 09:00 | 1.B třída | Slavie 1 | Doubr Hůd | FC Persie |
6.4.2024 | Sobota | 10:00 | Městský přebor | Slavie 3 | Krvavá Tlačenka | FC DAB |
6.4.2024 | Sobota | 10:00 | 1.A třída | Slavie 1 | Warriors | Czech Made |
6.4.2024 | Sobota | 11:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FK Lochotín | Krvavá Tlačenka |
6.4.2024 | Sobota | 11:00 | 1.B třída | Slavie 1 | Green Rebels | The Wankers |
6.4.2024 | Sobota | 12:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FK Lochotín | FC Psycho |
6.4.2024 | Sobota | 12:00 | 2.A třída | Slavie 1 | Kanonýři | Dream Team |
6.4.2024 | Sobota | 13:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FC Psycho | Tvoje máma |
6.4.2024 | Sobota | 13:00 | 3.B třída | Slavie 1 | FC Stars Plzeň | FC PPB B |
6.4.2024 | Sobota | 14:00 | 3.B třída | Slavie 3 | (Ne)závislí | No Star |
7.4.2024 | Neděle | 08:00 | 3.B třída | Slavie 3 | Napalm | Oranjes |
7.4.2024 | Neděle | 08:00 | 4. třída | Slavie 1 | Divočáci | HellRaisers |
7.4.2024 | Neděle | 09:00 | 1.A třída | Slavie 3 | FC Jerigo 1994 Plzeň | FC 11° Excelent |
7.4.2024 | Neděle | 09:00 | 3.A třída | Slavie 1 | FC Veselá | BAF Žebrákův zen |
7.4.2024 | Neděle | 10:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FC Kojak | FC Fighters |
7.4.2024 | Neděle | 10:00 | 2.A třída | Slavie 1 | FC Palasio Plzeň B Zmar | MD Elektronik C.F. |
7.4.2024 | Neděle | 11:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FC Důraz | FC Inter Plzeň |
7.4.2024 | Neděle | 11:00 | 2.A třída | Slavie 1 | FK Výkop | FK Borčáci |
7.4.2024 | Neděle | 12:00 | 2.B třída | Slavie 1 | Karoch Crew | FC Vallecas |
7.4.2024 | Neděle | 12:00 | 2.B třída | Slavie 3 | Bouchal Reality | Autobahn |
7.4.2024 | Neděle | 12:00 | 4. třída | Slavie 2 | FC Paradox Plzeň | FC Kings Plzeň |
7.4.2024 | Neděle | 13:00 | 1.B třída | Slavie 3 | Tigons | Plzeňský ležák |
7.4.2024 | Neděle | 13:00 | 3.A třída | Slavie 1 | Kometa | Forvia |
7.4.2024 | Neděle | 13:00 | 4. třída | Slavie 2 | Totální Ťukec | FK Borčáci B |
7.4.2024 | Neděle | 14:00 | 1.B třída | Slavie 3 | Bee Sting | FC PPB |
7.4.2024 | Neděle | 14:00 | 3.A třída | Slavie 1 | Drebins Team B WSA | F.C. Holá Beznaděj |
7.4.2024 | Neděle | 15:00 | 1.A třída | Slavie 3 | SK VSP | Hurikáni |
7.4.2024 | Neděle | 15:00 | 3.A třída | Slavie 1 | Nabídka dne | STB |
7.4.2024 | Neděle | 16:00 | 1.A třída | Slavie 3 | Drebins Team | AFK Hradiště 89 |
7.4.2024 | Neděle | 16:00 | 2.B třída | Slavie 1 | AC Shape | FC Debakl |
7.4.2024 | Neděle | 17:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FC Blizzard | Pumidas |
7.4.2024 | Neděle | 17:00 | 1.B třída | Slavie 1 | DTJ Klabava | SK Splávek Nová Ves |
7.4.2024 | Neděle | 18:00 | 1.A třída | Slavie 3 | FC Hombre | Camerlengo |
7.4.2024 | Neděle | 18:00 | 2.A třída | Slavie 1 | Tahouni | FC Buccaneers |
13.4.2024 | Sobota | 09:00 | 2.A třída | Slavie 3 | Dream Team | FC Palasio Plzeň B Zmar |
13.4.2024 | Sobota | 09:00 | 4. třída | Slavie 1 | HellRaisers | FC Paradox Plzeň |
13.4.2024 | Sobota | 10:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FC Psycho | Krvavá Tlačenka |
13.4.2024 | Sobota | 10:00 | 4. třída | Slavie 1 | FC Kings Plzeň | Divočáci |
13.4.2024 | Sobota | 11:00 | 1.A třída | Slavie 3 | Hurikáni | FC Jerigo 1994 Plzeň |
13.4.2024 | Sobota | 11:00 | 2.B třída | Slavie 1 | FC Debakl | Karoch Crew |
13.4.2024 | Sobota | 12:00 | 2.B třída | Slavie 3 | FC Vallecas | FC Favorit |
13.4.2024 | Sobota | 12:00 | 3.B třída | Slavie 1 | No Star | FC Uragan |
13.4.2024 | Sobota | 13:00 | 3.A třída | Slavie 3 | STB | F.C. Holá Beznaděj |
13.4.2024 | Sobota | 13:00 | 4. třída | Slavie 1 | FC Legion | FK Borčáci B |
14.4.2024 | Neděle | 08:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FC Důraz | FK Lochotín |
14.4.2024 | Neděle | 08:00 | 2.B třída | Slavie 1 | FbC Bory 2010 | AC Shape |
14.4.2024 | Neděle | 09:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FC Inter Plzeň | FC DAB |
14.4.2024 | Neděle | 09:00 | 1.B třída | Slavie 1 | SK Splávek Nová Ves | Doubr Hůd |
14.4.2024 | Neděle | 09:00 | 3.B třída | Slavie 2 | Oranjes | Starý dřeváky |
14.4.2024 | Neděle | 10:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FC Inter Plzeň | FC Kojak |
14.4.2024 | Neděle | 10:00 | 1.A třída | Slavie 1 | Camerlengo | Czech Made |
14.4.2024 | Neděle | 10:00 | 2.A třída | Slavie 2 | FC Buccaneers | FK Výkop |
14.4.2024 | Neděle | 11:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FC Kojak | Tvoje máma |
14.4.2024 | Neděle | 11:00 | 1.A třída | Slavie 1 | FC 11° Excelent | Drebins Team |
14.4.2024 | Neděle | 11:00 | 2.A třída | Slavie 2 | FK Borčáci | Kanonýři |
14.4.2024 | Neděle | 12:00 | 1.B třída | Slavie 1 | Plzeňský ležák | DTJ Klabava |
14.4.2024 | Neděle | 12:00 | 1.B třída | Slavie 3 | FC Persie | Green Rebels |
14.4.2024 | Neděle | 12:00 | 2.A třída | Slavie 2 | FK Borčáci | Tahouni |
14.4.2024 | Neděle | 13:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FC Palasio Plzeň | FC Fighters |
14.4.2024 | Neděle | 13:00 | 1.A třída | Slavie 1 | AFK Hradiště 89 | FC Hombre |
14.4.2024 | Neděle | 13:00 | 3.A třída | Slavie 2 | Drebins Team B WSA | FC Veselá |
14.4.2024 | Neděle | 14:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FC Blizzard | FC Palasio Plzeň |
14.4.2024 | Neděle | 14:00 | 2.A třída | Slavie 1 | MD Elektronik C.F. | Warriors B |
14.4.2024 | Neděle | 14:00 | 3.A třída | Slavie 2 | FC Persie B Fotbalisti | Forvia |
14.4.2024 | Neděle | 15:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FC Fighters | Pumidas |
14.4.2024 | Neděle | 15:00 | 3.A třída | Slavie 1 | Drebins Team B WSA | Nabídka dne |
14.4.2024 | Neděle | 16:00 | 1.A třída | Slavie 1 | SK VSP | Warriors |
14.4.2024 | Neděle | 16:00 | 2.B třída | Slavie 3 | Autobahn | Moes & Dragonflies |
14.4.2024 | Neděle | 17:00 | 1.B třída | Slavie 3 | The Wankers | FC PPB |
14.4.2024 | Neděle | 17:00 | 3.A třída | Slavie 1 | Kometa | BAF Žebrákův zen |
14.4.2024 | Neděle | 18:00 | 1.B třída | Slavie 3 | Tigons | Bee Sting |
14.4.2024 | Neděle | 18:00 | 3.B třída | Slavie 1 | FC Mafie Plzeň | FC Stars Plzeň |
14.4.2024 | Neděle | 19:00 | 3.B třída | Slavie 1 | FC PPB B | Napalm |
14.4.2024 | Neděle | 19:00 | 4. třída | Slavie 3 | TJ Bouda | Totální Ťukec |
20.4.2024 | Sobota | 08:00 | 3.A třída | Slavie 3 | BAF Žebrákův zen | Drebins Team B WSA |
20.4.2024 | Sobota | 08:00 | 3.B třída | Slavie 1 | FC Uragan | (Ne)závislí |
20.4.2024 | Sobota | 09:00 | 2.B třída | Slavie 1 | Moes & Dragonflies | Bouchal Reality |
20.4.2024 | Sobota | 09:00 | 3.A třída | Slavie 3 | F.C. Holá Beznaděj | Kometa |
20.4.2024 | Sobota | 10:00 | 1.A třída | Slavie 3 | Warriors | Camerlengo |
20.4.2024 | Sobota | 10:00 | 1.B třída | Slavie 1 | Doubr Hůd | Plzeňský ležák |
20.4.2024 | Sobota | 11:00 | 1.B třída | Slavie 3 | Green Rebels | SK Splávek Nová Ves |
20.4.2024 | Sobota | 11:00 | 2.B třída | Slavie 1 | Moes & Dragonflies | FC Vallecas |
20.4.2024 | Sobota | 12:00 | 1.B třída | Slavie 1 | FC PPB | FC Persie |
20.4.2024 | Sobota | 12:00 | 2.A třída | Slavie 3 | Warriors B | Dream Team |
20.4.2024 | Sobota | 13:00 | 2.B třída | Slavie 3 | FC Favorit | FC Debakl |
20.4.2024 | Sobota | 13:00 | 3.B třída | Slavie 1 | FC Stars Plzeň | No Star |
21.4.2024 | Neděle | 09:00 | 1.A třída | Slavie 3 | Czech Made | AFK Hradiště 89 |
21.4.2024 | Neděle | 09:00 | 3.B třída | Slavie 1 | Napalm | FC Mafie Plzeň |
21.4.2024 | Neděle | 10:00 | 1.A třída | Slavie 3 | FC Jerigo 1994 Plzeň | SK VSP |
21.4.2024 | Neděle | 10:00 | 2.A třída | Slavie 1 | FC Palasio Plzeň B Zmar | FK Borčáci |
21.4.2024 | Neděle | 10:00 | 4. třída | Slavie 2 | Divočáci | FC Paradox Plzeň |
21.4.2024 | Neděle | 11:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FC Inter Plzeň | FC Psycho |
21.4.2024 | Neděle | 11:00 | 2.B třída | Slavie 1 | Karoch Crew | FbC Bory 2010 |
21.4.2024 | Neděle | 11:00 | 4. třída | Slavie 2 | FK Borčáci B | TJ Bouda |
21.4.2024 | Neděle | 12:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FC Palasio Plzeň | FC Kojak |
21.4.2024 | Neděle | 12:00 | 3.A třída | Slavie 2 | FC Veselá | Forvia |
21.4.2024 | Neděle | 12:00 | 3.B třída | Slavie 1 | Starý dřeváky | FC PPB B |
21.4.2024 | Neděle | 13:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FC Důraz | Krvavá Tlačenka |
21.4.2024 | Neděle | 13:00 | 2.A třída | Slavie 1 | FK Výkop | Tahouni |
21.4.2024 | Neděle | 13:00 | 3.A třída | Slavie 2 | Nabídka dne | FC Persie B Fotbalisti |
21.4.2024 | Neděle | 14:00 | Městský přebor | Slavie 3 | Pumidas | FK Lochotín |
21.4.2024 | Neděle | 14:00 | 1.B třída | Slavie 1 | DTJ Klabava | Tigons |
21.4.2024 | Neděle | 14:00 | 3.A třída | Slavie 2 | Forvia | STB |
21.4.2024 | Neděle | 15:00 | Městský přebor | Slavie 3 | Pumidas | FC Důraz |
21.4.2024 | Neděle | 15:00 | 1.B třída | Slavie 1 | Bee Sting | The Wankers |
21.4.2024 | Neděle | 16:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FC Fighters | FC Blizzard |
21.4.2024 | Neděle | 16:00 | 2.A třída | Slavie 1 | Kanonýři | FC Buccaneers |
21.4.2024 | Neděle | 17:00 | Městský přebor | Slavie 3 | Tvoje máma | FC DAB |
21.4.2024 | Neděle | 17:00 | 1.A třída | Slavie 1 | Drebins Team | Hurikáni |
21.4.2024 | Neděle | 18:00 | Městský přebor | Slavie 3 | Tvoje máma | FC Blizzard |
21.4.2024 | Neděle | 18:00 | 4. třída | Slavie 1 | Totální Ťukec | FC Legion |
21.4.2024 | Neděle | 19:00 | 1.A třída | Slavie 3 | FC Hombre | FC 11° Excelent |
21.4.2024 | Neděle | 19:00 | 2.B třída | Slavie 1 | AC Shape | Autobahn |
27.4.2024 | Sobota | 08:00 | 3.B třída | Slavie 3 | No Star | Napalm |
27.4.2024 | Sobota | 08:00 | 4. třída | Slavie 1 | FC Kings Plzeň | FK Borčáci B |
27.4.2024 | Sobota | 09:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FC Psycho | FC Důraz |
27.4.2024 | Sobota | 09:00 | 2.A třída | Slavie 1 | Dream Team | MD Elektronik C.F. |
27.4.2024 | Sobota | 09:00 | 3.B třída | Slavie 2 | FC PPB B | Oranjes |
27.4.2024 | Sobota | 10:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FC DAB | FK Lochotín |
27.4.2024 | Sobota | 10:00 | 1.B třída | Slavie 2 | FC PPB | Plzeňský ležák |
27.4.2024 | Sobota | 10:00 | 1.B třída | Slavie 1 | Green Rebels | Tigons |
27.4.2024 | Sobota | 11:00 | 1.B třída | Slavie 3 | Doubr Hůd | DTJ Klabava |
27.4.2024 | Sobota | 11:00 | 2.A třída | Slavie 1 | Dream Team | FK Výkop |
27.4.2024 | Sobota | 11:00 | 3.A třída | Slavie 2 | F.C. Holá Beznaděj | FC Persie B Fotbalisti |
27.4.2024 | Sobota | 12:00 | 1.A třída | Slavie 3 | Hurikáni | FC Hombre |
27.4.2024 | Sobota | 12:00 | 2.B třída | Slavie 1 | FC Debakl | FC Vallecas |
27.4.2024 | Sobota | 12:00 | 3.A třída | Slavie 2 | BAF Žebrákův zen | STB |
27.4.2024 | Sobota | 13:00 | 3.B třída | Slavie 3 | (Ne)závislí | FC Stars Plzeň |
27.4.2024 | Sobota | 13:00 | 4. třída | Slavie 1 | FC Legion | TJ Bouda |
28.4.2024 | Neděle | 09:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FC Kojak | Krvavá Tlačenka |
28.4.2024 | Neděle | 09:00 | 1.A třída | Slavie 1 | AFK Hradiště 89 | Camerlengo |
28.4.2024 | Neděle | 10:00 | 1.A třída | Slavie 3 | FC Jerigo 1994 Plzeň | Warriors |
28.4.2024 | Neděle | 10:00 | 3.A třída | Slavie 1 | FC Veselá | Kometa |
28.4.2024 | Neděle | 11:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FC Palasio Plzeň | Pumidas |
28.4.2024 | Neděle | 11:00 | 1.A třída | Slavie 1 | FC 11° Excelent | Czech Made |
28.4.2024 | Neděle | 12:00 | 2.A třída | Slavie 3 | FK Borčáci | Warriors B |
28.4.2024 | Neděle | 12:00 | 2.B třída | Slavie 1 | FbC Bory 2010 | FC Favorit |
28.4.2024 | Neděle | 13:00 | 2.A třída | Slavie 3 | FC Buccaneers | FC Palasio Plzeň B Zmar |
28.4.2024 | Neděle | 13:00 | 2.B třída | Slavie 1 | Bouchal Reality | AC Shape |
28.4.2024 | Neděle | 14:00 | 1.B třída | Slavie 3 | The Wankers | SK Splávek Nová Ves |
28.4.2024 | Neděle | 14:00 | 4. třída | Slavie 1 | HellRaisers | Totální Ťukec |
28.4.2024 | Neděle | 15:00 | 1.B třída | Slavie 3 | Bee Sting | FC Persie |
28.4.2024 | Neděle | 15:00 | 3.B třída | Slavie 1 | FC Mafie Plzeň | Starý dřeváky |
28.4.2024 | Neděle | 16:00 | 1.A třída | Slavie 3 | SK VSP | Drebins Team |
28.4.2024 | Neděle | 16:00 | 3.A třída | Slavie 1 | Forvia | Nabídka dne |
28.4.2024 | Neděle | 17:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FC Fighters | Tvoje máma |
28.4.2024 | Neděle | 17:00 | 2.B třída | Slavie 1 | Autobahn | Karoch Crew |
28.4.2024 | Neděle | 18:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FC Blizzard | FC Inter Plzeň |
28.4.2024 | Neděle | 19:00 | 2.A třída | Slavie 3 | Tahouni | Kanonýři |
4.5.2024 | Sobota | 10:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FK Lochotín | FC Kojak |
4.5.2024 | Sobota | 10:00 | 2.B třída | Slavie 1 | FC Vallecas | FbC Bory 2010 |
4.5.2024 | Sobota | 11:00 | 1.A třída | Slavie 3 | Warriors | AFK Hradiště 89 |
4.5.2024 | Sobota | 11:00 | 1.B třída | Slavie 1 | Doubr Hůd | Bee Sting |
4.5.2024 | Sobota | 12:00 | 2.A třída | Slavie 3 | Warriors B | FC Buccaneers |
4.5.2024 | Sobota | 12:00 | 3.B třída | Slavie 1 | FC PPB B | FC Uragan |
4.5.2024 | Sobota | 13:00 | 3.A třída | Slavie 3 | STB | FC Veselá |
4.5.2024 | Sobota | 13:00 | 4. třída | Slavie 1 | FC Legion | Divočáci |
4.5.2024 | Sobota | 14:00 | 2.B třída | Slavie 3 | FC Favorit | Autobahn |
4.5.2024 | Sobota | 14:00 | 3.B třída | Slavie 1 | FC Stars Plzeň | FC Uragan |
5.5.2024 | Neděle | 09:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FC Důraz | FC DAB |
5.5.2024 | Neděle | 09:00 | 2.A třída | Slavie 2 | Kanonýři | FK Výkop |
5.5.2024 | Neděle | 09:00 | 2.B třída | Slavie 1 | Bouchal Reality | FC Debakl |
5.5.2024 | Neděle | 10:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FC Inter Plzeň | FC Fighters |
5.5.2024 | Neděle | 10:00 | 1.B třída | Slavie 1 | Plzeňský ležák | The Wankers |
5.5.2024 | Neděle | 10:00 | 4. třída | Slavie 2 | FK Borčáci B | FC Paradox Plzeň |
5.5.2024 | Neděle | 11:00 | 1.A třída | Slavie 3 | Czech Made | Hurikáni |
5.5.2024 | Neděle | 11:00 | 2.B třída | Slavie 1 | Karoch Crew | Bouchal Reality |
5.5.2024 | Neděle | 11:00 | 3.B třída | Slavie 2 | Napalm | (Ne)závislí |
5.5.2024 | Neděle | 12:00 | 1.A třída | Slavie 3 | Camerlengo | FC 11° Excelent |
5.5.2024 | Neděle | 12:00 | 2.A třída | Slavie 1 | MD Elektronik C.F. | FK Borčáci |
5.5.2024 | Neděle | 12:00 | 3.B třída | Slavie 2 | Starý dřeváky | No Star |
5.5.2024 | Neděle | 13:00 | 1.B třída | Slavie 3 | SK Splávek Nová Ves | FC Persie |
5.5.2024 | Neděle | 13:00 | 2.A třída | Slavie 1 | FC Palasio Plzeň B Zmar | Tahouni |
5.5.2024 | Neděle | 13:00 | 3.B třída | Slavie 2 | Oranjes | FC Mafie Plzeň |
5.5.2024 | Neděle | 14:00 | 1.B třída | Slavie 3 | Tigons | FC PPB |
5.5.2024 | Neděle | 14:00 | 3.A třída | Slavie 1 | Kometa | Drebins Team B WSA |
5.5.2024 | Neděle | 14:00 | 4. třída | Slavie 2 | TJ Bouda | HellRaisers |
5.5.2024 | Neděle | 15:00 | Městský přebor | Slavie 3 | Tvoje máma | FC Palasio Plzeň |
5.5.2024 | Neděle | 15:00 | 3.A třída | Slavie 1 | FC Persie B Fotbalisti | BAF Žebrákův zen |
5.5.2024 | Neděle | 16:00 | 1.A třída | Slavie 3 | Drebins Team | FC Jerigo 1994 Plzeň |
5.5.2024 | Neděle | 16:00 | 2.B třída | Slavie 1 | AC Shape | Moes & Dragonflies |
5.5.2024 | Neděle | 17:00 | Městský přebor | Slavie 3 | Pumidas | FC Psycho |
5.5.2024 | Neděle | 17:00 | 3.A třída | Slavie 1 | Nabídka dne | F.C. Holá Beznaděj |
5.5.2024 | Neděle | 18:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FC Blizzard | Krvavá Tlačenka |
5.5.2024 | Neděle | 18:00 | 4. třída | Slavie 1 | Totální Ťukec | FC Kings Plzeň |
5.5.2024 | Neděle | 19:00 | 1.A třída | Slavie 3 | FC Hombre | SK VSP |
5.5.2024 | Neděle | 19:00 | 1.B třída | Slavie 1 | DTJ Klabava | Green Rebels |
11.5.2024 | Sobota | 08:00 | 3.B třída | Slavie 3 | FC Uragan | Napalm |
11.5.2024 | Sobota | 08:00 | 3.B třída | Slavie 1 | No Star | Oranjes |
11.5.2024 | Sobota | 09:00 | 1.A třída | Slavie 3 | Hurikáni | Camerlengo |
11.5.2024 | Sobota | 09:00 | 1.B třída | Slavie 1 | FC PPB | DTJ Klabava |
11.5.2024 | Sobota | 10:00 | Městský přebor | Slavie 3 | FC DAB | FC Psycho |
11.5.2024 | Sobota | 10:00 | 2.B třída | Slavie 1 | Moes & Dragonflies | Karoch Crew |
11.5.2024 | Sobota | 11:00 | 1.B třída | Slavie 3 | Green Rebels | Doubr Hůd |
11.5.2024 | Sobota | 11:00 | 3.A třída | Slavie 1 | F.C. Holá Beznaděj | Forvia |
11.5.2024 | Sobota | 12:00 | 3.A třída | Slavie 3 | BAF Žebrákův zen | Nabídka dne |
11.5.2024 | Sobota | 12:00 | 4. třída | Slavie 1 | FC Kings Plzeň | TJ Bouda |